Tarihçe

1985 yılında faaliyete başlayan firmamız aile şirketi olarak kurulmuş olup 40 m2'lik bir alanda ticari hayata girmiştir.

Firmamız hedefini büyüterek hırdavat ve bahçe tarımı sektöründe bölgesinin en büyük marketi olma yolunda emin adımlarla büyümeye devam etmiştir. Firmamız tüm müşterilerine kaliteli servis, tamir, bakım ve onarım işlerini sürdürmektedir. Kısa sürede dürüst, ilkeli ve dinamik hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin güvenini kazanmıştır.

Firmamız, başta el aletleri ve bahçe tarımı için ihtiyaç duyulan tüm araçlar olmak üzere her çeşit hırdavat, tarım aletleri ve bunların yanında daha binlerce ürün çeşidi ile siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlara ve güler yüzümüzle hizmet etmeye çalışmaktayız.

Daha ziyade perakende sektörüne hitap eden firmamız zamanla büyüyerek çalışma alanını 150 m2'ye çıkarmış olup, daha sonrasında da çok katlı kendi mağazamızda hizmete devam etmektedir.

Şirketimiz 1997 yılında dışarıya açılarak kendi konumuzda ihracat yapmaya başlamıştır.

Ankara dışında Türkiye ve dünyanın birçok noktasında bulunan müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri şu an www.hirdavatcenter.com.tr adresindeki sanal satış mağazamızdan sürdürmekteyiz.